Увага! Про громадське обговорення проекту рішення щодо добровільного об"днання громад

У В А Г А!!!!!

У відповідь на лист Розівського селищного голови від 01.02.2018, згідно розпорядження сільського голови від 15.02.2018 року №06-ос

21.02.2018 року о 10.00 в приміщенні Новомлинівської сільської ради буде проводитися  громадське обговорення, підготовленого спільною робочою групою,   проекту рішення сільської ради «Про добровільне об'єднання територіальних громад» у формі засідання круглого столу.

До участі у засіданні круглого столу запрошуються: представники  колективів підприємств, установ та організацій; депутати та члени виконкому сільської ради;  представники фермерських господарств; фізичні особи підприємці; представники громадськості.

Виконавчий комітет Новомлинівської сільської ради

Телефон для довідок 98-5-42