УВАГА! Здійснення прокурором області особистого прийому громадян у режимі відеоконференції!

Ураховуючи актуальність питання захисту прав громадян, передусім, у віддаленій сільській місцевості, прокурором області затверджено графік прийомів громадян у відділах місцевих прокуратур сільської місцевості в режимі відеоконференції на поточний рік.

Відповідно до графіку прийом громадян в режимі відеоконференції буде здійснюватись у приміщеннях відділів Бердянської місцевої прокуратури, в т.ч. в Більмацького відділу, кожний другий понеділок місяця о десятій годині.

Найближчий прийом відбудеться 14.05.2018.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто, громадяни можуть заздалегідь записатись на прийом, повідомивши свої дані та суть питання за телефоном Більмацького відділу Бердянської місцевої прокуратури (06147)2-20-77.

В день прийому неохідно зі зверненням з"явитись до відділу місцевої прокуратури для спілкування з прокурором області в режимі відеоконференції. При собі мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу.

Інформація згідно листа Прокурора Запорізької області від 10.05.2018 №19-8996 вих18 щодо здійснення прокурором області особистого прийому громадян у режимі відеоконоференції.