Увага! З 01 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік

Шановні депутати!

Новомлинівська сільська рада Розівського району Запорізької ради нагадує, що з 01 січня 2018 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік. Відповідно до  ст.45 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 №1700-VІІ суб'єкти декларування ( в тому числі депутати сільської ради) зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається агентством.

Так, з 01.01.2018  по 31.03.2018 року Вам необхідно заповнити е-декларацію на сайті https://portal.nazk.gov.ua/, для чого необхідно мати електронний цифровий підпис та е-mail.

За необхідністю, інформацію щодо отримання електронного цифрового підпису, створення поштової скриньки, порядку заповнення декларації та інші питання, пов'язані з заповненням е-декларації Ви можете отримати в сільській раді.