Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів

про оприлюднення проектів регуляторних  актів -

проектів рішень  Новомлинівської сільської ради Розівського району Запорізької області та аналізів їх впливу

Відповідно до вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики виконавчим комітетом, постійною комісією з питань бюджету та регуляторної політики Новомлинівської сільської ради розроблені та виносяться на публічне обговорення (оприлюднення) проекти рішень:

-      «Про встановлення місцевих податків на 2019 рік»

-    «Про встановлення ставок та пільг місцевих податків на 2019 рік»

Проекти регуляторних актів забезпечують дотримання вимог чинного законодавства та принципів державної регуляторної політики, необхідність врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання.

Зазначені вище проекти рішень  Новомлинівської сільської ради   розміщено на офіційному сайті сільської ради в розділі «Підприємництво та регуляторна політика» та на інформаційному стенді сільської ради.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів просимо надавати в письмовій формі до виконавчого комітету сільської ради:

• поштою за адресою: 70320, с. Новомлинівка, Розівський район , Запорізька область, вул. Лугова , 3

-    на електронну поштову адресу nsrrozzp@meta.ua

Телефони для довідок:  (06162)98542